Michnik i jego nowe zagrożeniu faszyzmem

W rocznicę zamordowania przez komunistów rotmistrza Witolda Pileckiego, którego także nazywano “faszystą”, Adam Michnik          wypuścił z siebie kolejne obwieszczenie o “zagrożeniu faszyzmem” 

Jeśli lewaccy zadymiarze (i ich polityczni mentorzy) uważają się za zwolenników demokracji, państwa prawa i prawdziwej tolerancji,

  • niech organizują własne marsze i zgromadzenia, niech pokażą, jak i o co naprawdę walczą.
  • Niech pozbędą się kamieni i butelek, nie stosują obraźliwych epitetów.
  • Niech nie zasłaniają się szpalerem przebierańców w kacetowych pasia- kach, bo to jest obraźliwe dla ofiar i ich rodzin.

Jeśli zaś nie, jeśli uważają, że czerwone sztandary, sierpy i młoty to coś, co ma zachęcić Polaków do udzielenia im poparcia, niech jawnie wystąpią pod portretami kombryga Wasilija Błochina.

  • Najlepiej w skórzanym rzeźniczym fartuchu, skórzanych rękawicach, skórzanej czapce-pilotce, w motocyklowych goglach, bo w takim rytual- nym stroju (aby nie poplamić munduru krwią) własnoręcznie rozprawiał się“faszystami“.

I to nie posługując się kamieniami czy butelkami, ale konkretnie, pozbawia- jąc ich życia przy pomocy niemieckiego pistoletu walther, eliminując ze spo- łeczeństwa, które w ten sposób miało pozostać wolne od inaczej myślących,“szczęśliwe” i… “antyfaszystowskie“.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s