Koszulki patriotyczne grudzień 2015

12360412_1093284787362162_3813135919046235228_n.png

Najciekawsze koszulki patriotyczne na prezent. Wszystkie produkty z grafiki dostępne są na stronie odzieży patriotycznej Red is Bad oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Jagiellońskiej 69 w Warszawie.

RED IS BAD to polska marka odzieży patriotycznej dla ludzi ceniących wolność i dumnych z polskiej historii. Odzież patriotyczna to nie tylko nazwa. Stawiamy na najwyższej jakości ubrania, wyprodukowane w Polsce, cechujące się trwałością i komfortem noszenia.

Marka ODZIEŻY PATRIOTYCZNEJ to także idea. Jako polska markaprzypominamy zapomnianych bohaterów i heroizm naszych przodków w walce o wolność. To My Polacy. Jesteśmy stąd Kochamy Polskę. Nie chcemy wyrzec się tradycji. Nie boimy się brać spraw w swoje ręce, działamy. Wierzymy w prywatną inicjatywę i ciężką pracę.

Nasze ubrania szyjemy w Polsce. To dla nas bardzo ważne. Staramy się, aby wszystkie komponenty, z których powstają produkty RED IS BAD, były wytwarzane w naszym kraju. Dzianina, metki, suwaki, skórki, sznurki, naszywki, farby do nadruków… – to wszystko robimy u nas. Z przyjemnością odkrywamy potencjał rodzimych, często drobnych zakładów, które przetrwały trudne czasy komunizmu oraz lat 90-tych i wciąż są w stanie dostarczać produkty najwyższej klasy. Z dumą możemy powiedzieć: Red is Bad to POLSKA PRODUKCJA Polska jakość.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s