W rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego

97 lat temu, 27 grudnia 1918 roku, wybuchło Powstanie Wielkopolskie – jedyna tak duża, udana insurekcja w naszej historii. Powstanie doprowadziło do wyzwolenia spod władzy niemieckiej niemal całej Wielkopolski.  powstanie wlkp

Komentarz czytelnika:

Szkoda że w Polsce jest moda na gloryfikowanie tylko tych powstań, w których Polacy ginęli jak męczennicy o wolność kraju. Wygląda to jak tresowanie społeczeństwa obrazem Polaka- wiecznego przegranego dodatkowo wolontariusza walczącego na wielu frontach zamiast u siebie w kraju.

Postanowiliśmy postawić na jeszcze wyższą jakość naszych bluz i pójść o krok dalej, czego efektem jest nasza nowa kolekcja. Wprowadzamy jeszcze cieplejszą i grubszą dzianinę dresową poddaną specjalnemu procesowi ENZYMOWANIA. Jest to wyjątkowy materiał wykonany na zamówienie, dzięki czemu możemy z dumną powiedzieć, że stworzyliśmy produkt o jakości niespotykanej dotąd na polskim i światowym rynku. Dzięki naszej technologii produkcji dzianina jest jeszcze przyjemniejsza w dotyku, a ponadto niesamowicie odporna na zużycie. Staranne wykończenie, zupełnie nowe detale i unikalne kolory materiałów w połączeniu z nowym dopracowanym krojem tworzą wyjątkową całość.

Projekt: Red is Bad

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s