V jak Victoria

Kiedy w 1943 roku wiedziano, że przegrana przez Niemcy II Wojny Światowej to kwestia czasu nie spodziewano się, że zdradzą Nas zachodni alianci pozostawiając Polskę w 1944 roku na pastwę Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich.

Pomimo, że nie mogliśmy liczyć na Naszych zachodnich aliantów Armia Krajowa i inne organizacje antyfaszystowskie i antykomunistyczne zbroiły się i nie traciły wiary w zwycięstwo lub kompromis w walce z oboma okupantami. Jak więc wyglądała walka żołnierzy wyklętych w czasie walki 1944 – 1963 roku ?

Koszulka patriotyczna Żołnierze Wyklęci Victoria - biała - koszulka patriotyczna - odzież patriotyczna, koszulki męskie Red is Bad
Żołnierze Wyklęci – koszulka V jak Victoria

Koszulka Żołnierze Wyklęci 

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “V jak Victoria

  1. Reblogged this on Patria Nostra Amen – Patriot and commented:

    Koszulka ku czci pamięci żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego, którzy zbrojnie przeciwstawiali się zbrodniczemu systemowi komunistycznemu siłą wprowadzonemu w Polsce. Motyw przewodni to duży nadruk z literą V (Victoria), na której znajdują się stopnie oraz imiona i nazwiska niektórych dowódców i żołnierzy z poszczególnych oddziałów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s