Rashguardy: futurystyczne egzoszkielety, zbroje, pancerze

Autorska wizja futurystycznego egzoszkieletu bojowego z dużym energetycznym krzyżem na piersi.

Ciało pokryte jest doskonale przylegającym materiałem wraz z energetycznymi tarczami. Według nas podobne rozwiązania zostaną prawdopoobnie wykorzystane w uzbrojeniu armi przyszłości.
Rashguard Żuawa

Żuawi Śmierci to jedna z najbardziej niesamowitych formacji w historii polskiego oręża. Zgodnie z dewizą składanej przysięgi, że nigdy się nie poddadzą – nigdy się nie cofali, nie bali się śmierci, atakowali nawet gdy wróg miał kilkukrotną przewagę liczebną, zadając mu ciężkie straty. Słynna jest historia, gdy dwóch Żuawów, mimo iż każdy z nich stracił jedną rękę w bitwie pod Grochowiskami, wróciło do boju. Hasłem Żuawa było: „Zwyciężaj albo giń!„.

Koszulki sportowe marki SYMBO

Rashguardy termoaktywne RED IS BAD to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych fizycznie. Świetnie sprawdzą się w każdych warunkach, w każdym rodzaju treningu, podczas każdej aktywności fizycznej. Zarówno na sparingu, na siłowni, na sali, w plenerze, jak i podczas biegania.
Doskonale pochłaniają pot oraz regulują temperaturę ciała, zawierają także jony srebra. Ponadto Rashguardy termoaktywne, dzięki większej grubości materiału niż koszulki Termo do biegania, jeszcze mocniej przylegają do ciała i są odporne na zaciąganie, dzięki czemu DODATKOWO idealnie nadają się do sportów walki i kontaktowych.

Odzież patriotyczna Red is Bad

Red is Bad SYMBO to polska marka odzieży sportowej dla wymagających.

Sport to entuzjazm i wola walki, które nie powinny podlegać ograniczeniom.

Postanowiliśmy pokazać, że w Polsce można stworzyć jedne z najlepszych na świecie produktów z kategorii odzieży sportowej.

 

Red is Bad SYMBO to innowacyjne materiały oraz śmiałe rozwiązania technologiczne, które pozwolą Ci w pełni delektować się Twoją ulubioną dyscypliną.

 

Bez ograniczeń.

 

Twarz wilka w logo marki jest symbolem odwagi, waleczności i nieustępliwości – cech, które charakteryzowały również Żołnierzy Wyklętych. Ten budzący podziw drapieżca to król lasu, kojarzony z siłą, niezależnością i pełną wolnością dzikiego zwierzęcia.

Filozofia Symbo to najwyższa jakość, będąca zasługą polskich szwalni i dostawców surowców.

Z dumą możemy powiedzieć: Polska produkcja. Polska jakość.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s